fbpx
lten

Tobulėkite greičiau

Visuotinai priimta manyti, kad norint pradėti fotografuoti, reikia nusipirkti kuo geresnį fotoaparatą, kuo brangesnius objektyvus. Tam išleidžiame tūkstančius, tačiau mokymams skirti 100 € atrodo per brangu. Jeigu norite, kad jūsų nuotraukos džiugintų jus ir trauktų aplinkinių akį, kad jūsų progresas būtų greitas, tučtuojau atsikratykite tokio požiūrio! Laikas yra brangiausias mūsų turtas, o tai, kaip jį panaudosime, lems, koks bus rezultatas ir kaip greitai jį pasieksime.

Esate profesionalas?

Atlikite darbus sparčiai ir kokybiškai

photolut.com puslapyje rasite įrankius, kurie padės sudėtingas užduotis padaryti labai paprastai, greitai ir kokybiškai. PhotoLUT įrankiai orientuoti būtent į profesionalų naudojimą. Be šių priemonių neįsivaizduoju savo darbo eigos. Odos spalvas galiu ne tik lengvai sutvarkyti vienoje nuotraukoje, bet ir lengvai suvienodinti visoje serijoje. Čia rasite ir specializuotų priemonių, skirtų kūdikių fotografams, bei kitų naudingų dalykų.

Gaukite natūraliai atrodantį rezultatą negaišdami begalės laiko retušui

Šis Virtustudy portreto retušavimo kursas paremtas ilgamete patirtimi ir metodika, leidžiančia optimizuoti retušavimo procesą neaukojant kokybės.

Mentorystė

Norite per trumpą laiką padaryti maksimalų progresą?

Tuomet šis unikalus pasiūlymas yra skirtas jums!
Atrodo, kad dabar mokytis fotografijos yra labai paprasta. Internete pilna įvairiausios informacijos. Tačiau jos paieška, atranka ir įsisavinimas užtrunka labai ilgai. Dažniausiai žinios pateikiamos siauromis temomis, nesistemingai. Kuo aukštesnis bus jūsų fotografavimo lygis, tuo mažiau informacijos rasite.
Kaip atrasti savo stilių? Į ką sutelkti dėmesį, kad norimą rezultatą pasiektumėte per trumpiausią laiką? Kaip padaryti įtikinamus kadrus, nufotografuoti nesuvaidintas akimirkas?
Šios ir kitos panašios temos paliečiamos tik labai paviršutiniškai, o gerų mokymų rasti labai sunku.
Pasiruošę priimti iššūkį?
6 mentorystės seansai su jūsų nuotraukų analize, nuoseklaus tobulėjimo planu, užduotimis ir namų darbais padės jums aplenkti laiką ir pažiūrėti į fotografiją visai kitu kampu.
Dėl sąlygų kreipkitės asmeniškai.
Mentorystės kurso kaina – nuo 300€

PRISIJUNKITE

Facebook grupėje galite sužinoti naujienas apie įvairius fotografijos mokymus